Kurs Sprzedawca AU.20 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/206/sprzedawca-522301-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-au20/src-BlogWrocław

Organizacja i technika sprzedaży wymaga odpowiednich kompetencji zawodowych. Celem kształcenia w zawodzie sprzedawca jest przygotowanie takiej osoby do przyjmowania dostaw oraz przygotowywania towarów do sprzedaży. Wykonywanie tego rodzaju pracy wraz z obsługą klientów pozwala na realizację transakcji kupna i sprzedaży. Zdobycie takich umiejętności w obecnych czasach wymaga determinacji w dążeniu do upragnionego celu. Nieważne czy miejscem pracy jest sklep osiedlowy czy hipermarket, w każdym przypadku wykształcenie musi być takie same. Priorytetem jest jednak posiadanie umiejętności miękkich, które pozwolą na kontakt z wieloma ludźmi, również tymi, których można nazwać trudnymi. Rozmowa z takimi klientami ma na celu zażegnanie konfliktu i rozwiązanie problemu.

Takich osób aktywnie na rynku pracy poszukują pracodawcy, jednak istotne dla obu stron są kwalifikacje. Te najlepsze można zdobyć w  Zespole Szkół KKZ. Ci wybitni specjaliści w ostatnich miesiącach wnikliwie pracowali nad pozyskaniem nowych osób gotowych wykonywać zawód sprzedawcy. Ich praca zakończyła się pozytywnymi rezultatami. Wszystko za sprawą nowej, innowacyjnej metody nauczania jaką jest internetowy kurs sprzedawcy w pełni zgodny z nową podstawą programową Kurs AU.20, pokrywający się z dawniejszymi ustaleniami o sygnaturze Kurs A.18.

Nauka poprzez metody e-learningowe jest w dzisiejszych czasach najbardziej komfortowym sposobem uzyskania wykształcenia. Nie trzeba nawet wychodzić z domu! Wystarczy zasiąść przed własnym komputerem z dostępem do Internetu i zarejestrować się do platformy edukacyjnej. Od momentu opłacenia abonamentu kursant będzie mógł w dowolnej chwili zasiąść do nauki. Zwieńczeniem całego internetowego szkolenia jest egzamin końcowy, który pozwala na uzyskanie dyplomu drukowanego na tych samych wzorach dokumentów, które otrzymywane są przez osoby szkolące się w stacjonarnych ośrodkach. To dobra wiadomość dla tych, którzy nie zdążyli lub nie mieli możliwości zapisu na niedawno odbywający się kurs sprzedawcy we Wrocławiu.

Zespół Szkół KKZ to naprawdę godne zaufania jednostki oświatowe. Z pewnością nikt nie zostanie potraktowany jak klient przedsiębiorstwa, bo nim najzwyczajniej nie jest. Poza tym Ministerstwo Edukacji Narodowej w pełni popiera działalność Zespołu Szkół KKZ, gdyż wszystkie świadczone usługi przez tę organizację są oznaczone certyfikatem jakości ISO. Dodatkowo w rejestrze instytucji szkoleniowych można odnaleźć wpis tej placówki edukacyjnej. Oznacza to, że w każdej chwili nawet osoba bezrobotna może wystąpić z wnioskiem o dofinansowanie kursu internetowego w najbliższym Urzędzie Pracy. Zespół Szkół KKZ to jednostki oświatowe z uprawnieniami szkół publicznych, to znana i renomowana instytucja szkoleniowa, przez to bez obaw każdy kursant może zadbać o swoją przyszłość zawodową.