Sprzedawca kwalifikacje

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/206/sprzedawca-522301-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-au20/src-BlogKwalif

Kwalifikacje oznaczone jako Kurs AU.20 to szeroko pojęte prowadzenie sprzedaży. Do obowiązków w zawodzie sprzedawcy należy organizowanie sprzedaży oraz sprzedaż samych towarów. W związku z obecnie panującą dużą konkurencją na rynku pracy, warto podnosić swoje kwalifikacje. Dotyczy to także umiejętności w zawodzie sprzedawca. Osoby, które poważnie myślą o podjęciu takiej pracy powinny skończyć szkołę zawodową albo odpowiedni kurs przyuczający pozwalający na podejście do egzaminu państwowego potwierdzającego zdobyte kwalifikacje. Osoba kształcą się na stanowisko sprzedawcy powinna posiadać wiedzę dotyczącą organizowania, zaopatrzenia, sprawdzenia jakości oraz ilości towarów. Przygotowanie do ich sprzedaży oraz umiejętne pobieranie należności za zakupione produkty także wpisują się w najważniejsze obowiązki sprzedawcy.

Obowiązków jest niemało, lecz wszystko można w dużej mierze opanować, stąd też Zespół Szkół KKZ postanowił uzmysłowić to wielu osobom, które dotychczas wahały się rozpocząć kurs zawodowy w tymże kierunku. Z tego też powodu powstał internetowy kurs sprzedawcy spełniający wszystkie wymagania dotyczące nowej podstawy programowej Kurs AU.20, a dawniej Kurs A.18. Zdalna nauka za pośrednictwem własnego komputera to przede wszystkim wygoda, której pozazdrościć z pewnością mogą osoby, które uczęszczają na szkolenia w stacjonarnych ośrodkach edukacyjnych. Korzystając z możliwości oferowanych przez Zespół Szkół KKZ można poczuć się jak uczeń szkoły publicznej. Właśnie na takich warunkach swoją działalność prowadzi wspomniana jednostka oświatowa. Na potwierdzenie tego wpisana została do rejestru instytucji szkoleniowych. Dzięki temu każda osoba bezrobotna może niezwłocznie złożyć wniosek o pomoc w dofinansowaniu internetowego szkolenia na stanowisko sprzedawcy. Usługi oferowane przez Zespół Szkół KKZ są oznaczone certyfikatem jakości ISO, co świadczy o ich wysokiej jakości.

Ponadto egzamin, który oznacza koniec ścieżki edukacyjnej pozwala na zdobycie kwalifikacji uprawniających do uprawiania zawodu sprzedawcy. Otrzymane dokumenty są drukowane na tych samych wzorach, co w przypadku certyfikatów uzyskanych podczas kursu stacjonarnego. Zespół Szkół KKZ to nie firma, a instytucje oświatowe, które potrafią odpowiednio zadbać o swoich kursantów. Stworzona platforma edukacyjna znajduje się na bardzo wydajnym serwerze, co sprawia, że szkolenie internetowe jest dostępne dla każdego przez całą dobę. Wszystkie materiały zostały zawarte w jednym miejscu i są dostępne dla wszystkich kursantów. E-learning to przyszłość nauki, stąd warto skorzystać z tego wariantu, gdyż już niedługo w przypadku egzaminu zawodowego każdy z nich może odbywać się drogą internetową.