Kurs Technik Teleinformatyk EE.10 i EE.11 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/209/technik-teleinformatyk-351103-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-ee10-ee11/src-BlogWrocław

Jeśli interesujesz się technologią, nowinkami i informatyką, to ten zawód może być dla ciebie stworzony. Nowoczesne sprzęty, które nie stanowią dla ciebie problemu w najbliższej przyszłości mogą sprawić, że twoja sytuacja materialna ulegnie diametralnej zmianie. Twój ścisły umysł odpowiednio wyszkolony może pozwolić ci na profesjonalne zajmowanie się technikami i sposobami przesyłania informacji. Teleinformatyk z definicji zajmuje się technologią związaną z transmisją danych i narzędziami do sterowania przepływem informacji. Projektowanie, wdrażanie oraz administrowanie wraz z odpowiedzialnością za konserwację systemu i sieci teleinformatycznych to główne obowiązki takiej osoby. Szczegółowy zakres obowiązku jest jednak szerszy i wymaga odpowiednich umiejętności.

Zdaje sobie z tego doskonale sprawę sztab osób działających wspólnie pod szyldem instytucji oświatowej takiej jak Zespół Szkół KKZ. Ci wybitni specjaliści od kilku miesięcy swoją wytężoną pracą dowiedli, że tak naprawdę można tego dokonać. Chodzi mianowicie o stworzenie nowej metody nauki, która pozwala na szybsze zdobycie umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu technika teleinformatyki o podstawie programowej Kurs EE.10 i Kurs E.11, a dawniej Kurs E.15, Kurs E.13 i Kurs E.16.

Internetowe szkolenie z tego zakresu można odbyć we własnym domu, za pośrednictwem komputera ze stałym dostępem do Internetu. Oznacza to, że wszystkie osoby, które nie mogły wziąć udział w niedawnym kursie odbywającym się na terenie Wrocławia teraz będą miały możliwość nadrobienia straconej szansy. Zdobycie kwalifikacji w sposób zdalny także kończy się koniecznością zdania egzaminu końcowego, który pozwala na uzyskanie dyplomu, certyfikatu. Zresztą jest on drukowany na tych samych wzorach, co w przypadku szkoleń w ośrodkach stacjonarnych.

Wiele osób zastanawia się nad wzięciem udziału w internetowym szkoleniu technika teleinformatyki. Zupełnie niepotrzebne, bo szkoda marnować cenny czas. Nie ma tutaj żadnych wątpliwości i powodów do obaw. Usługi świadczone przez Zespół Szkół KKZ są oznaczone certyfikatem jakości ISO, co oznacza, że spełniają pełny zakres standardów narzucony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co więcej, w rejestrze instytucji szkoleniowych odnajdziemy Zespół Szkół KKZ.

Śmiało można zadać sobie zasadnicze pytanie, czy warto przepłacać na dojazdach do ośrodka stacjonarnego? Mimo braku czasu teraz nie ma czym się przejmować, gdyż na naukę o w domu, czy to wcześnie rano, czy późnym wieczorem znajdzie się choćby krótka chwila. Dla osób ciągle zajętych, alternatywa e-learningowego szkolenia na stanowisko technika teleinformatyk wydaje się bardzo kusząca.