Kurs dekarz BD.08 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/323/dekarz-712101-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-bd08/src-BlogWrocław

Wiele osób wybiera zawód bazując na możliwościach awansu czy zarobkach. Nie da się ukryć, że jedną z wiodących branż w Polsce, jest branża budowlana. Nawet osoby, które uczyły się w szkole zawodowej albo w technikum budowlanym, czy nawet studiowały na Politechnice muszą zwrócić uwagę, że pewne zawody są bardziej popularne w tej branży, niż inne. Jednymi z najczęściej poszukiwanych pracowników w branży budowlanej są dekarze. Ale nie chodzi tu tylko o pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo często zatrudniane są osoby, które dopiero co zdobyły kwalifikacje zawodowe i można je przyuczyć do zawodu. Dlatego można powiedzieć, że bardzo opłaca się zdobyć kwalifikacje dekarza, ponieważ nawet osoby, które dopiero co skończyły naukę mogą znaleźć pracę.

Kurs dekarz BD.08 we Wrocławiu co prawda już się skończył. Ale nie oznacza to, że trzeba czekać kilka miesięcy na kolejną edycję kursu. Organizator, czyli Zespół Szkół KKZ umożliwia zrealizowanie tego samego kursu w formie online. Taki kurs jest dostępny dla wszystkich osób, które mają skończone 18 lat i ukończyły co najmniej szkołę podstawową. Zatem obojętnie czy jeszcze uczymy się w szkole średniej, na studiach czy pracujemy, możemy zapisać się na taki kurs, jeśli interesuje nas zawód dekarza. Zespół Szkół KKZ uzyskał certyfikat ISO 9001:2015 za wysoką jakość usług. A ponadto spełnia wymagania Ministra Edukacji Narodowej i ma możliwość prowadzić kwalifikacyjne kursy zawodowe, również online.

Organizowany przez Zespół Szkół KKZ kurs dla dekarzy obejmuje specjalizację Kurs BD.08 (dawniej Kurs B.12) wykonywanie robót dekarskich. Kwalifikacje zawodowe zdobyte na tym kursie są zgodne z wymaganiami zapisanymi w Rozporządzeniu MEN. A ponadto sam kurs prowadzony jest wedle zakresu wiedzy zgodnego z podstawą programową dla zawodu dekarza. Choć realizowany jest przez Internet, to obejmuje 716 godzin materiałów do nauki indywidualnie. Oznacza to, że taki kurs można skończyć w dwa, trzy miesiące, ale też można uczyć się w swoim tempie. Kursy internetowe pozwalają na naukę, kiedy nam pasuje. Czy to ze względu na pracę lub inną szkołę, czy też po prostu ze względu na to, w jakim tempie możemy się uczyć. Dlatego jedna osoba może kurs ukończyć w 2 miesiące, a innej zajmie to pół roku, ale w efekcie końcowym uzyskają tak sam poziom wiedzy.

Z tego powodu bardzo dużo osób zapisuje się na kursy internetowe. Po pierwsze samodzielnie decydujemy, kiedy zaczynamy i kończymy kurs. Ale też nie trzeba uczyć się w grupie osób, o różnych poziomach wiedzy. Zatem nauka w pojedynkę będzie dla wielu osób bardziej efektywna i przyjemniejsza. Po drugie można uczyć się o dowolnej porze dnia, co jest niezwykle ważne, dla ludzi, którzy aktywnie pracują zawodowo.