Kurs Technik obsługi turystycznej TG.14 i TG.15 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/223/technik-obslugi-turystycznej-422103-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-tg14--tg15/src-BlogWrocław

W ostatnim czasie we Wrocławiu odbył się kurs technika obsługi turystycznej, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych uczestników oraz osób chcących rozpocząć swoją karierę zawodową w branży turystycznej. Nic w tym dziwnego, ponieważ w ostatnich latach praca w tym zawodzie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem oraz popularnością – przede wszystkim ze względu na możliwość uzyskania stabilnego zatrudnienia a także dużą ilość ofert pracy dla osób z takim wykształceniem.

Alternatywą dla minionego kursu z której mogą skorzystać wszystkie osoby, jest internetowy kurs na technika obsługi turystycznej, który jest realizowany przez Zespół Szkół KKZ. Dlaczego warto skorzystać z takiej oferty? Odpowiedź jest bardzo prosta – kurs online z oferty Szkół KKZ charakteryzuje się wieloma zaletami. Przede wszystkim kształcenie internetowe pozwala swobodnie dopasować tryb i czas poświęcony na naukę do indywidualnych preferencji. Ze względu na brak z góry narzuconego planu zjazdów i brak konieczności kłopotliwych dojazdów, oferta kursu skierowana jest do osób z różnych obszarów Polski.

Szkolenie świetnie sprawdzi się również dla osób niepełnosprawnych oraz dla wszystkich tych osób, które z racji choroby lub tymczasowego niedysponowania chciałyby zagospodarować swój wolny czas i poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Kurs technika obsługi turystycznej odbywa się z wykorzystaniem innowacyjnej platformy e-learningowej. Materiały obejmują zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne. W trakcie kursu każdy jego uczestnik ma swobodny dostęp do prezentacji oraz załączników przygotowanych przez wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki czemu nauka przebiega w sposób sprawny oraz zapewnia kompleksowe przygotowanie do zawodu.

Kurs przygotowuje do pracy w branży zapewniając uzyskanie kwalifikacji zawodowych oznaczonych kodem TG.14 i TG.15. Są to kwalifikacje w zakresie prowadzenia informacji turystycznej, sprzedaży usług turystycznych i planowania oraz realizacji imprez i usług turystycznych. Szkolenie realizowane przez Zespół Szkół KKZ prowadzone jest zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej – kurs zapewnia realizację obowiązującej obecnie podstawy programowej. Potwierdzeniem jakości kształcenia są liczne certyfikaty oraz wyróżnienia, jakie na przestrzeni ostatnich lat zebrały Szkoły KKZ – jest to między innymi certyfikat ISO. Każdy absolwent kursu otrzymuje dokumentację, która jest potwierdzeniem uzyskanych kompetencji zawodowych. Dzięki nim kursant może rozpocząć pracę zawodową w wielu miejscach – na przykład w ośrodkach informacji turystycznej, biurach podróży i agencjach lub założyć własną działalność gospodarczą w branży turystycznej.