Betoniarz-zbrojarz kwalifikacje

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/234/betoniarz-zbrojarz-711402-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-bd12/src-BlogKwalif

Osoby kandydujące na stanowisko betoniarza-zbrojarza wykonują swoje zadania będąc w nieustannym ruchu. Domeną pracy są na ogół płaszczyzny poziome, ale też bardzo często dochodzi do momentów, kiedy to trzeba wspiąć się na rusztowanie, wówczas bez pasów, hełmów, rękawic i przepisów przestrzegania przepisów BHP. Zawód betoniarza-zbrojarza to bardzo ważny zawód, który wymaga precyzji, a także powinien potrafić odczytać rysunki konstrukcyjne oraz posługiwać się w sposób prawidłowy specjalistycznych narzędzi. Często zrutynizowane zajęcia wcale nie muszą być nudne. Przydatną cechą betoniarza-zbrojarza jest także umiejętność posługiwania się rodzajami i jakością materiałów stosowanych do wykonania zbrojenia oraz betonu. Do objęcia betoniarza-zbrojarza wymagane są określone kwalifikacje.

W odpowiednim wykształceniu chce pomóc Zespół Szkół KKZ, który wpadł na świetny pomysł, który ułatwi przekonanie młodych osób do podążania tą ścieżką zawodową. Innowacją jest internetowy kurs betoniarz-zbrojarz. Umożliwia on naukę zdalną, która jest zdecydowanie bardziej komfortowa niż tryb stacjonarny. Dlaczego? Przede wszystkim o każdej godzinie można zasiąść do komputera i w swoim rytmie zapoznawać się z tematyką dotyczącą tego zawodu. Dodatkowo nie wiąże się to z wydatkami na dojazd, pobytu w hotelu czy wszelkiego rodzaju posiłkami. Nawet dla osób, które zatrudnione są na etacie lub uczą się szkolenie e-learningowe nie będzie problemem. To także możliwość równoległego uczęszczania na praktyki zawodowe, co pozwoli na uzyskanie wszystkich niezbędnych kwalifikacji.

Pod względem jakości usług niczego nie można zarzucić Zespołowi Szkół KKZ, gdyż są oznaczone certyfikatem ISO. To nie firma, a organizacje oświatowe, które działają na tych samych uprawnieniach co szkoły publiczne. Ponadto znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych, co pozwala na ubieganie się o dofinansowanie w Urzędzie Pracy. Warto też zaznaczyć, że działalność Zespołu Szkół KKZ w 100% jest popierana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wszystkie dokumenty wydawane przez instytucje są oryginalne, zresztą wyglądają niemalże identycznie, co certyfikaty wydawane przez jednostki stacjonarne. Szkolenie online betoniarz-zbrojarz w pełni pokrywa się z nową podstawą programową oznaczoną symbolem Kurs BD.12 (dawniej Kurs B.16). Nauka bez presji czasu, w swoim domu i tylko wtedy, kiedy naprawdę ma się na to czas jest bardzo kuszącą propozycją. Co ważne na ten tryb nauki w sposób przychylny spoglądają pracodawcy, którzy doceniają motywację osób, które sięgają po ten środek, aby uzyskać za wszelką cenę konieczne do wykonywania zawodu wykształcenie.