Kurs Elektryk EE.05 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/205/elektryk-741103-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-ee05/src-BlogWrocław

Czym dokładnie zajmuje się elektryk? Co wchodzi w zakres jego obowiązków? Nie istnieją jednoznaczne odpowiedzi na podane pytania, gdyż elektryk elektrykowi nie jest w żaden sposób równy. Wszystko zależy od posiadanego przez niego wykształcenia, zdobytych uprawnień oraz przedsiębiorstwa, w ramach którego jest zatrudniony. Do powszechnych obowiązków osoby zajmującej się elektryką jest projektowanie instalacji i sieci elektrycznych, a także ich montaż i konserwacja. Naprawa i wykonywanie przeglądów technicznych maszyn, urządzeń, a także wykonywanie niezbędnych pomiarów oraz prób po montażu, układów automatyki to także inne podstawowe obowiązki, które musi mieć odpowiednio opanowane wykwalifikowany elektryk. Warto też zauważyć, że rośnie zapotrzebowanie na tego typu specjalistów.

Ten moment prosperity postanowił wykorzystać Zespół szkół KKZ, który przy wsparciu swoich najlepszych specjalistów stworzył internetowy kurs elektryka o podstawie programowej Kurs EE.05, a dawniej Kurs E.8 i Kurs E.24. Stworzoną w ten sposób platformę edukacyjna zamieszczono na wydajnym serwerze, dzięki czemu żaden z kursantów nie może narzekać, iż strona internetowa zawierająca wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe była kiedykolwiek niedostępna. Główną zaletą tej innowacyjnej metody nauki jest właśnie komfort oraz bezgraniczna dostępność, o każdej porze, każdego dnia. Nieco ponad dwa miesiące temu odbywał się we Wrocławiu kurs elektryka. Kto nie mógł być na nim dostępny teraz może natychmiast zasiadać do internetowego szkolenia w tym zakresie. Nauka przez Internet praktycznie nie różni się niczym pod względem merytorycznym, co głoszone wykłady w ośrodkach stacjonarnych. Z powodu braku harmonogramu ta innowacyjna metoda edukacji zyskuje, ponieważ każdy kursant nie musi uzależniać swojej dostępności względem wykładów. W przypadku kursu online można nawet w środku nocy zgłębiać wiedzę na temat tego zawodu.

Nie ulega wątpliwościom, że Zespół szkół KKZ zbiera zasłużone owoce swojej działalności, trudu włożonego w nową metodę zdobywania wysokiej klasy specjalistów, którzy wiedzą jak w odpowiedni sposób poradzić sobie z prądem. Sama platforma edukacyjna opatrzona jest certyfikatem jakości ISO oraz spotkała się z pełnym poparciem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Stąd też otrzymywane na końcu dokumenty są drukowane także na tych samych wzorach, z których korzystają stacjonarne siedziby nauczania. Zespół szkół KKZ kolejny raz udowodnił, że jest instytucją oświatową, której można bezgranicznie zaufać. Należy się spieszyć, aby zapełniany rynek pracy znalazł dla każdego coś w pełni satysfakcjonującego. Możliwe, że za kilka lat nasz kraj będzie słynął z wielu specjalistów, którzy na co dzień obcują z prądem.