Technik ochrony fizycznej osób i mienia zarobki

Technik ochrony fizycznej osób i mienia zarobki

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/218/technik-ochrony-fizycznej-osob-i-mienia-541315-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-ms03/src-BlogZarobki

Wybierając stanowisko i miejsce pracy wiele osób za główne kryterium wyboru uznaje wynagrodzenie i pakiety dodatkowe jakie można otrzymać. Obecnie bardzo wiele przedsiębiorstw kusi nowych pracowników właśnie dodatkową i prywatną opieką medyczną, oraz kartami na siłownię czy do centrum fitness. Ponadto w wielu zawodach można oczekiwać stałej pensji oraz dodatków lub regularnie naliczanych premii. Jak znaleźć dobrą pracę? Warto przede wszystkim rozejrzeć się w jakich zawodach poszukiwani są najczęściej nowi pracownicy. A po drugie warto mieć konkretne kwalifikacje zawodowe pasujące do danej oferty pracy.

Jak zawód jest na chwilę obecną pożądany i opłacalny? Technik ochrony fizycznej osób i mienia. Pracując w tym zawodzie nie tylko fizycznie ochrania się klientów czy miejsca, ale też trzeba umieć gromadzić informacje o potencjalnych zagrożeniach, które mogą w danym miejscu wystąpić. A także znać zasady bezpieczeństwa podczas organizacji imprez masowych czy choćby mieć wiedzę z zakresu urządzeń i systemów alarmowych. W takim zawodzie znajdziemy pracę nie tylko w prywatnych firmach ochroniarskich, ale też w placówkach publicznych.

Osoba o tytule zawodowym technik ochrony fizycznej osób i mienia zarobki ma dość dobre. Co drugi pracownik otrzymuje wynagrodzenie w wysokości od 2000 do 2632 złotych brutto na miesiąc, a co czwarta osoba deklaruje zarobki powyżej 2632 złotych brutto miesięcznie. Jednak są to zarobki pracowników szeregowych. Mając specjalizację np. Kurs MS.03 (dawniej Kurs Z.3) można liczyć na szybki awans, a to z kolei oznacza wzrost płacy.

Jak uzyskać takie kwalifikacje zawodowe? Można zapisać się na kwalifikacyjny kurs zawodowy technika ochrony fizycznej osób i mienia z kwalifikacją MS.03 (dawniej Z.3) w Zespole Szkół KKZ. Kursy organizowane przez Szkoły KKZ to kursy internetowe. Oznacza to, że można zapisać się na nie w każdej chwili, niezależnie od tego czy już się zaczął nowy semestr, albo czy jest grupa chętnych. Tego typu kursy można rozpatrywać jako naukę indywidualną, ponieważ program kursu realizujemy samodzielnie.

Zespół Szkół KKZ spełnia wymagania stawiane przez Ministra Edukacji Narodowej oraz realizuje kursy w oparciu o aktualną podstawę programową. Dlatego też takie kursy są bardzo wysokiej jakości, co między innymi potwierdza wystawiony Szkołą KKZ certyfikat ISO 9001:2015. Mimo, że są to kursy online to także możemy mieć pewność, że są one dopuszczone jako metoda nauki przez MEN. A po ukończeniu kursu otrzymamy stosowne dokumenty, które są zgodne ze wzorem zamieszczonym w Rozporządzeniu MEN. Warto też wiedzieć, że podczas kursu oprócz samej nauki zgodnej z podstawą programową do zrealizowania są także praktyki.