Kurs magazynier-logistyk AU.22 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/358/magazynier-logistyk-432106-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-au22/src-BlogMagLog

Magazynier-logistyk według rankingu przeprowadzonego przez uczelnie wyższe w roku 2018 stał się jednym z najbardziej pożądanych zawodów gwarantujących stabilne zatrudnienie. Specjalista w tym fachu może uzyskać zatrudnienia między innymi różnego typu magazynek duży i mniejszych przedsiębiorstw, w sklepach i hurtowniach, w centrach logistycznych i zarządzających daną marką, a także na halach produkcyjnych i przemysłowych. Nic w tym dziwnego, ze istnieje bardzo duże zainteresowanie różnymi szkoleniami pozwalającymi uzyskać kwalifikacje w tym zawodzie oraz wymagane uprawnienia – nie wszyscy bowiem chcą uczyć się w szkołach policealnych na tym kierunku, a kursy pozwalają uzyskać kompetencje w znacznie krótszym czasie i z identyczną efektywnością.

W ostatnim czasie kurs magazynier-logistyk odbywał się na terenie Wrocławia. Nie wszyscy jednak mogli wówczas z niego skorzystać, dlatego warto się rozejrzeć za innymi kursami tego typu. Doskonałą alternatywą dla stacjonarnego szkolenia na stanowisku magazyniera Logistyka jest internetowy kurs kwalifikacyjny dostępny w ofercie Zespołu Szkół KKZ. Wykorzystuje on w swoim schemacie działania nowoczesną technologią (m.in. funkcjonalne prezentacje multimedialne, elektroniczną formę wykładów oraz platformę do e-learningu). Kurs realizuje podstawę programową wyznaczoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz wydaje zaświadczenia o uzyskanych kwalifikacjach na druku zgodnym właśnie z tą instytucją. Kurs magazynier logistyk w ostatnich latach bardzo dużą popularnością oraz uznaniem – dlatego też stał się laureatem wielu nagród, w tym certyfikatu ISO. Kwalifikacyjny kurs zawodowy na magazyniera-logistyka realizowany przez Szkoły KKZ pozwala uzyskać kwalifikacje zawodowe określane kodem Kurs AU.22 w zakresie obsługi magazynów. Absolwent kursu posiada odpowiednią wiedzę teoretyczną oraz szereg praktycznych umiejętności, które pozwalają mu prawidłowo i z czystym profesjonalizmem wykonywać obowiązki zawodowe – samodzielnie oraz w grupie.

Dbałość o każdy detal oraz wysoką jakość kształcenia pozwala z całą pewnością stwierdzić, że wszyscy uczestnicy kursu są bardzo zadowoleni z efektywności szkolenia. Z rozmów z absolwentami szkoleń w tym na przykład kursu na magazyniera logistyka można w prosty sposób wywnioskować, że uczestnictwo w kursie oraz uzyskanie określonych kwalifikacji zawodowych otwiera przed kursantami nowe ścieżki rozwoju zawodowego i kariery w wybranej branży. Większość absolwentów kursów z oferty Szkół KKZ znalazło już pracę w wymarzonym zawodzie, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej efektywności kształcenia oraz wartości kursów.