Magazynier-logistyk zarobki

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/358/magazynier-logistyk-432106-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-au22/src-BlogZarobki

Magazynier-logistyk określany jest jednym z najbardziej popularnych zawodów XXI wieku. Specjaliści w tym fachu mogą liczyć na szerokie perspektywy zawodowe oraz prężny rozwój osobisty. Zawód wymaga ciągłego doszkalania oraz szlifowania posiadaniach umiejętności. W tym zawodzie można liczyć na bardzo dobre wynagrodzenie. Zarobki uzależnione są w głównej mierze od wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego pracownika. Na wysokość oferowanej stawki wpływa również znacząco fakt, w jakim miejscu osoba znajduje zatrudnienie. Przeciętnie zarobki na stanowisku magazynier-logistyk wynoszą od 4 tysięcy brutto do nawet 10 tysięcy. Przedział wynagrodzenia jest bardzo szeroki, co daje możliwość awansu oraz wielu premii. Ponadto większość specjalistów zatrudnionych w tej branży może liczyć na dodatki zawodowe – a więc dodatki na święta, dopłaty do wyjazdów wakacyjnych czy kartę multisport.

Zawód magazyniera-logistyka ze względu na połączenie w jedno dwóch oddzielnych fachów (wiele osób posiada bowiem wykształcenie albo jako magazynier, albo jako logistyk) wymaga specyficznego przygotowania zawodowego. Można je uzyskać zapisując się kwalifikacyjny kurs zawodowy, który kompleksowo przygotowuje do pełnienia zawodu magazynier logistyk.

Do najbardziej popularnych kursu wyróżniających się w tle konkurencji zalicza się kurs magazynier logistyk dostępny w ofercie Zespołu Szkół KKZ. Jednostka ta jest wpisana do ewidencji ośrodków szkoleniowych i podmiotów oświatowych oraz posiada certyfikat ISO. Szkolenie odbywa się całkowicie zdalnie, czyli przez internet z wykorzystaniem nowoczesnej platformę do e-learningu. Zajęcia prowadzone są w głównej mierze skorzystaniem przejrzystej prezentacji oraz wykładów i filmów. Materiały dydaktyczne przygotowane są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy posiadają bardzo duże doświadczenie w nauczaniu innych osób. Zakres materiału jest posegregowany w odpowiednie działy, co zwiększa komfort nauki oraz gwarantuje wysoką efektywność. W trakcie kursu omawiane są zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne. Kwalifikacyjny kurs zawodowy realizowany w ramach działania Zespoły Szkół KKZ pozwala uzyskać kwalifikacje zawodowe oznaczone kodem Kurs AU.22, czyli w zakresie profesjonalnej obsługi magazynowej. Kurs realizują nową podstawę programową zgodną z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, a kwalifikacje potwierdzone są zaświadczeniem wydanym zgodnie z MEN oraz zaświadczenie instytucji oświatowej KKZ. Kompetencje zawodowe zdobyte w trakcie kursu ułatwiają rozpoczęcie kariery zawodowej w branży oraz stanowią bardzo mocny punkt w CV każdego pracownika.