Kurs technik spedytor AU.31 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/245/technik-spedytor-333108-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-au31/src-BlogWrocław

Na czym polega praca spedytora? To pytanie zadaje sobie wielu pracodawców, którzy bezustannie poszukują na polskim rynku pracy tego rodzaju przyszłych specjalistów. Szukanie potencjalnych klientów, organizacja transportu z punktu A do punktu B, każda negocjacja cen, stopień windykacji oraz praca w ciągłym stresie, tak wygląda dzień w tygodniu wykwalifikowanego spedytora. Wysyłka lub dostawa, bo takie znaczenie mają nasze krajowy odpowiedniki wobec terminu z języka włoskiego „spedizione”. Odpowiednie zarządzanie transportem towarów, w kraju, jak i na całym świecie, to wzięcie na swoje barki dużej odpowiedzialności, przy ciągłej pracy w stresie. Technik spedytor musi być odporny na swój stopień zdenerwowania.

Nerwy zarówno pracodawców, jak i kursantów uspokaja Zespół Szkół KKZ, czyli zrzeszenie kilku wykwalifikowanych placówek oświatowych, które działają na tych samych prawach, co szkoły publiczne. Z tym, że ta pierwsza organizacja edukacyjna wpadła na genialny sposób, który szybko zaczął zyskiwać na popularności wśród osób aspirujących na stanowisko technika spedytora. Mianowicie chodzi o utworzenie internetowego kursu technika spedytora, który przeprowadzany jest zgodnie z nowo obowiązującą podstawą programową – AU.31. Specjaliści należący do Zespołu Szkół KKZ nie zawiedli. Platforma edukacyjna jest pieczołowicie przygotowana, dzięki czemu zyskuje na intuicyjności oraz szybkość zdawalności stale rośnie. Należy zapomnieć o ciągłych dopłatach dotyczących dojeżdżania na zajęcia odbywające się w jednostce stacjonarnej, czy też kosztach związanych z wyżywieniem i odpowiednim zakwaterowaniem. Teraz wystarczy własny komputer, dowolne miejsce w okolicy, w pomieszczeniu, gdzie istnieje możliwość korzystania z Internetu.

Bez kosztów dodatkowych i to na najwyższym poziomie będzie możliwy zapis na internetowy kurs technika spedytora. Miejsca w tym przypadku są nieograniczone, co z pewnością ucieszy tych wszystkich, którzy ostatnio interesowali się odbytym wydarzeniem we Wrocławiu, gdzie poszukiwano wykwalifikowanych i doświadczonych techników spedytorów. Ten fakt potwierdza, że reguły panujące w strukturach Zespołu Szkół KKZ są zgodne z certyfikatem jakości ISO. Dłużej nie należy czekać, gdyż z każdym miesiącem rynek pracy w Polsce w branży transportowej będzie zaspakajany coraz to liczniejszą rzeszą osób. Poparcie Ministerstwa Edukacji Narodowej nie jest przypadkowe. Poza tym otrzymane dokumenty potwierdzające zdobyty kwalifikacje są zapisywane na tych samych wydrukach, co w przypadku klasycznie działających szkół, więc nie ma najmniejszej różnicy, pracodawca tak samo powinien spojrzeć na każdego rekruta, który zdecydował się na nieco przyspieszony kurs za pośrednictwem Internetu. Wypada bić pokłony za decyzje dokonane przez Zespół Szkół KKZ.