Technik renowacji elementów architektury zarobki

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/278/technik-renowacji-elementow-architektury-311210-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-bd26--bd27/src-BlogZarobki

Wiele osób decyduje się na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych, aby awansować na wyższe stanowisko. Albo też całkowicie zmienia zawód, ponieważ okazuje się, że ten w którym pracujemy, nie daje nam satysfakcji czy też zarobków na poziomie, o jakim marzymy. Warto też znaleźć zawód, na który zapotrzebowanie będzie przez wiele lat, bo stałe zatrudnienie też jest bardzo ważnym czynnikiem, przemawiającym za nauką w danym kierunku.

Jednym z ciekawszych zawodów jest technik renowacji elementów architektonicznych. Taka osoba może pracować w bardzo wielu miejscach. Od instytucji państwowych, po prywatne firmy zajmujące się renowacją, czy też można prowadzić własny zakład rzemieślniczy. A jakie technik renowacji elementów architektury zarobki może osiągnąć? Prawdę mówiąc jest to zależne od tego, gdzie będzie pracował i przy jakich projektach. Ale nie można powiedzieć, że wynagrodzenie w tym zawodzie jest niskie. Z powodzeniem można liczyć na pensję o wysokości średniej krajowej. Choć osoby zaczynające karierę w tym zawodzie najczęściej otrzymują pensję w wysokości 2,2-2,5 tysiąca złotych netto.

Obecnie kwalifikacje zawodowe można zdobywać bardzo szybko na kursach online. A będą to i tak specjalistyczne kwalifikacje zawodowe, które do tego będą akceptowane przez MEN, co oznacza, że żadna firma nie będzie miała zastrzeżeń, co do pracownika legitymującego się takimi kwalifikacjami. Jednak zawsze warto sprawdzić kto organizuje kurs i czy na pewno spełnia wymagania MEN.

Zespół Szkół KKZ organizuje kursy online dla zawodu technik renowacji elementów architektury. Jest to sprawdzona szkoła i spełnia wymagania MEN. Co ważniejsze program kursu jest zgodny z wyznaczoną podstawą programową dla danego zawodu. Dlatego można powiedzieć, że jest to instytucja sprawdzona i dająca kwalifikacje zawodowe zgodne z normami. Ponadto po takim kursie można zdawać egzamin w CKE i uzyskać tytuł zawodowy technika. Warto wiedzieć, że kurs obejmuje też praktyki zawodowe. Szkoły KKZ mogą też pochwalić się zdobytym certyfikatem jakości ISO 9001:2015, co jest najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych usług.

Zapisując się w Szkołach KKZ na kurs zawodowy technika renowacji elementów architektury można wybrać jedną z dwóch specjalizacji, albo zapisać się na obie. Do wyboru są: wykonywanie i renowacja detali architektonicznych Kurs BD.26 (dawniej Kurs B.25) albo prowadzenie prac renowacyjnych elementów architektury Kurs BD.27 (dawniej Kurs B.26). Kurs co prawda realizowany jest online, ale materiału do nauki jest aż na 1096 godzin! Wliczając z obowiązkowymi praktykami zawodowymi, dla dwóch specjalizacji na raz. Oznacza to, że nauczymy się bardzo dużo. Choć można to robić w wygodny sposób.