Kurs drukarz AU.17 Wrocław

Kurs drukarz AU.17 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/282/drukarz-732201-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-au17/src-BlogWrocław

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to marzenie wielu osób. Jednak trzeba się do tego zadania bardzo dobrze przygotować. Nie wystarczy jedynie snucie planów, a nawet napisanie biznes planu i odłożenie stosownych środków, aby wystarczyło na pierwsze miesiące działalności na swoim. Przede wszystkim trzeba być dobrze przygotowanym merytorycznie i to nie tylko, w wykonywanej przez siebie działalności podstawowej, ale i w księgowości, jak i w marketingu. Jednak przede wszystkim trzeba mieć kwalifikacje zawodowe, do wykonywania prac w ramach swojej firmy.

Planując otworzenie drukarni warto mieć uprawnienia drukarza. Jest to bardzo popularna działalność, ale nie każdy wie, że nie opiera się tylko na posiadaniu profesjonalnej kserokopiarki. Jest bardzo wiele maszyn, których obsługę należy opanować, aby móc prowadzić drukarnię. Jeśli naprawdę chcesz mieć taką firmę lub też chcesz pracować w drukarni musisz najpierw zdobyć kwalifikacje zawodowe, które dadzą Ci wiedzę o zawodzie oraz dokument potwierdzający ich uzyskanie.

Kurs drukarz AU.17 we Wrocławiu już się odbył, ale organizator, czyli Zespół Szkół KKZ oferuje możliwość zapisania się na taki sam kurs realizowany przez platformę e-learningową. Oznacza to, że można zapisać się w każdej chwili i uzyskać kwalifikacje zawodowe Kurs AU.17 (dawniej Kurs A.15) – realizacja procesów drukowania z form drukowanych, w zawodzie drukarza. Kursy online są bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba jeździć do innego miasta, na przykład do Wrocławia, aby się nauczyć nowego zawodu. Można się uczyć bez wychodzenia z domu, a to oznacza, że nie tracimy czasu i pieniędzy na dojazdy. Zaoszczędzony czas można poświęcić z powodzeniem na naukę.

Kto może zapisać się na kurs online? Oczywiście każda osoba, która zainteresowana jest uzyskaniem kwalifikacji zawodowych drukarza. Jednakże co do zasady wystarczy mieć ukończone 18 lat i skończoną co najmniej szkołę podstawową, aby móc się na ten kurs zapisać. Zespół Szkół KKZ spełnia wymagania MEN, dlatego też oferuje kwalifikacyjne kursy zawodowe dla osób dorosłych. Sam program kursu jest ułożony zgodnie z podstawą programową dla zawodu. A oprócz spełniania wymagań postawionych przez Ministra, Zespół Szkół KKZ spełnia też wymagania do certyfikatu ISO 9001:2015, który ta jednostka uzyskała za wysoką jakość swoich kursów.

Na taki kurs mogą się zapisać osoby, które dopiero planują pracować w drukarni, ale też osoby, które już w niej pracują na niższym stanowisku, a chcą się podszkolić, aby móc wykonywać poważniejsze pracy czy po prostu dostać awans. Nauka na kursie nie tylko podwyższy nasze kwalifikacje, ale i nauczymy się wielu przydatnych w pracy rzeczy.