Kurs Technik Budownictwa BD.29 i BD.30 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/190/technik-budownictwa-311204-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-bd29--bd30/src-BlogBudow

Zawód technika budownictwa regulowany jest przez odpowiednie kwalifikacje zawodowe – wyłącznie osoba posiadająca tytuł zawodowy może podjąć pracę w tym sektorze. Praca na takim stanowisku jest bowiem bardzo odpowiedzialna i wymagająca – niezbędne jest posiadanie szerokiej wiedzy na temat budownictwa oraz aspektów prawnych i wytycznych względem norm. Wiedza teoretyczna i praktyczne umiejętności są niezbędne, aby móc nadzorować proces budowlany oraz koordynować robotami budowlanymi.

Kwalifikacje zawodowe w tej branży można uzyskać poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach zawodowych. W ostatnim czasie Kurs Technik Budownictwa (kwalifikacje BD.29 i BD.30) zakończył się w grudniu 2018 roku we Wrocławiu. Wszystkim uczestnikom kursu zostały wtedy przedstawione zagadnienia teoretyczne i praktyczne niezbędne do pracy w zawodzie oraz do radzenia sobie z trudnymi, wymagającymi obowiązkami. Osoby zainteresowane uczestnictwem w podobnym kursie kwalifikacyjnym, które nie mogły z jakiś względów wziąć udział w tamtym szkoleniu (lub dopiero teraz zdały sobie sprawę, że jest to dobry pomysł na poszerzenie swoich kwalifikacji zawodowych i zdobycie tytułu technika), mogą w każdej chwili zapisać się na kurs internetowy realizowany przez Zespół Szkół KKZ.

Kurs Technika Budownictwa realizowany przez Szkoły KKZ to innowacyjny i nowoczesny oraz w pełni profesjonalny kurs prowadzony z zachowaniem wszelkich standardów kształcenia – zgodność z wytycznymi i wysoką jakość kształcenia potwierdza m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz certyfikat ISO), a także pozytywne recenzje i opinie innych kursantów. W trakcie kursy realizowane są zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne. Całość omawianego w trakcie kursu materiału przygotowana jest przez wykwalifikowanych specjalistów, co gwarantuje (po raz kolejny) wysoką jakość kształcenia i efektywność nauki.

Szkolenie realizowane jest z wykorzystaniem nowoczesnej platformy e-learningowej – z obsługą kursu poradzą sobie nawet osoby, które nie są zbyt dobrze obeznane w technologii komputerowej lub nie posiadają bardzo dobrego laptopa. Interfejs panelu do realizacji nauki jest bardzo prosty w obsłudze, funkcjonalny i przejrzysty.

Materiał podzielony jest według tematyki, co ułatwia przyswajanie wiedzy i daje możliwość zaplanowania regularnej nauki według dostępności i wolnego czasu. Wszystko to sprawia że uczestnictwo w kursie na technika budownictwa realizowanego przez Zespół Szkół KKZ pozwala w bardzo łatwy sposób oraz w stosunkowo krótkim czasie (kilka miesięcy w przeciwieństwie do nauki np. w szkołach policealnych, gdzie trwa to ponad 2 lata) uzyskać kwalifikacje zawodowe BD.29 i BD.30, które są powszechnie respektowane przez pracodawców i instytucje.