Kurs Mechanik – monter maszyn i urządzeń MG.17 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/212/mechanik-monter-maszyn-i-urzadzen-723310-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-mg17/src-BlogWrocław

Wiele osób interesuje zawód mechanika ze specjalizacją monter maszyn i urządzeń. Nic dziwnego, ponieważ jest to dobrze płatna praca, na którą cały czas jest popyt. Każda firma co jakiś czas zmienia sprzęty i potrzebuje wykwalifikowanej pomocy, aby je zainstalować. Ale też potrzebna jest regularna konserwacja maszyn, czym też zajmuje się mechanik. W tym zawodzie można pracować jako pracownik na etacie, ale też dla firm obsługujących inne w firmy w ramach outsourcingu czy nawet prowadząc własną działalność gospodarczą.

Z pewnością wiele osób skorzystało z możliwości nabycia wiedzy na ten temat, jaką oferował kurs mechanik – monter maszyn i urządzeń Kurs MG.17 (dawniej Kurs M.17), organizowany we Wrocławiu w listopadzie i grudniu zeszłego roku. Ale kiedy będzie kolejny taki kurs? Kiedy tylko chcesz! Na taki kurs można się zapisać w Zespole Szkół KKZ w każdej chwili, ponieważ zorganizowano kurs online dostępny po prostu przez Internet. Nie trzeba czekać na kolejną edycję kursu czy zapisywać się na zajęcia od nowego semestru. Można kurs rozpocząć nawet w dniu zapisu.

Kwalifikacyjny kurs zawodowy dla mechaników oferuje kwalifikację montaż i obsługa maszyn i urządzeń MG.17 (dawniej M.17). Podstawa zajęć zgodna jest z podstawą programową ustalaną przez MEN. A same Szkoły KKZ spełniają wymagania stawiane przez Ministra Edukacji Narodowej, dlatego też oferują kursy na bardzo wysokim poziomie. Podczas kursów można nauczyć się wszystkiego, co będzie potrzebne w pracy mechanika – montera. Mimo, że jest to kurs online to i on sprawdzany jest przez MEN i dopuszczany do użytku. Dlatego można mieć pewność, że kursy w Szkołach KKZ naprawdę nas nauczą zawodu, a do tego będzie to potwierdzone stosownymi dokumentami zgodnymi z Rozporządzeniem MEN. Warto też wiedzieć, że Zespół Szkół KKZ posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015, co także poświadcza wysoką jakość kursów.

Wiele osób może się jednak zastanawiać jak działa taki kurs i czy trzeba bardzo dobrze znać się na obsłudze komputera. Po pierwsze materiały na tym kursie obejmują ponad 500 godzin nauki, dlatego można mieć pewność, że nauczymy się wszystkiego, co jest potrzebne do wykonywania tego zawodu. Po drugie materiały są udostępniane w przystępnej i prostej formie, a więc nie trzeba być bardzo zaawansowanym użytkownikiem komputera. Ponadto w razie problemów technicznych zawsze można skontaktować się ze Szkołami KKZ i bez problemu uzyskamy pomoc techniczną, aby móc spokojnie się uczyć na kursie. A uczyć się można w dowolnym czasie. Co ważniejsze można też na raz opanować tyle tematów, ile chcemy. Jeśli mamy ochotę uczyć się cały dzień to bez problemu możemy przerobić 8 godzin kursu za jednym razem. Z tego też powodu kurs skończymy relatywnie szybko.