Kurs technik grafiki i poligrafii cyfrowej AU.54 i AU.55 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/311/technik-grafiki-i-poligrafii-cyfrowej-311943-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-au54--au55/src-BlogWrocław

Kursy pozwalające uzyskać tytuł technika grafiki i poligrafii cyfrowej cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Są one doskonałą okazją do zdobycia kompetencji zawodowych oraz uzyskania określonych kwalifikacji, pozwalających na rozpoczęcie pracy w branży. W lutym kurs technik grafiki i poligrafii cyfrowej odbył się między innymi we Wrocławiu. Wtedy z oferty kursu skorzystało wiele osób, które chciały poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Propozycją dla osób, które z jakiś względów nie mogły skorzystać z tego szkolenia jest kwalifikacyjny kurs realizowany przez Zespół Szkół KKZ, który odbywa się przez internet i pozwala uzyskać niezbędne w zawodzie technika grafiki i poligrafii cyfrowej kwalifikacje zawodowe.

Kurs internetowy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą dojeżdżać i nie mogą sobie pozwolić (np. z powodu pracy czy innych zobowiązań, chociażby rodzinnych) na naukę w standardowym trybie. Umiejętności i wiedza zdobyte w kursie są identyczne jak te, które można uzyskać w kursach stacjonarnych. Zdalny kurs pozwala na samodzielną naukę z dużym naciskiem na indywidualne zaangażowanie każdego uczestnika. Jest to doskonała alternatywa dla nauki w szkole policealnej lub w szkołach zawodowych – przede wszystkim ze względu na fakt, że nauka w kursie realizowanym przez Szkoły KKZ trwa kilka miesięcy, a nie tak jak w szkołach 2 lata.

Kwalifikacyjny kurs zawodowy na stanowisko technika grafiki i poligrafii cyfrowej pozwala uzyskać kwalifikacje w zakresie przygotowywania oraz wykonywania prac graficznych i publikacji cyfrowych (kwalifikacje oznaczone kodem Kurs AU.54) oraz drukowania cyfrowego i obróbki druków (kwalifikacje oznaczone kodem Kurs AU.55). W trakcie kursu realizowane są zarówno zagadnienia teoretyczne, jak i praktyczne. Każdy kursant zobowiązany jest do odbycia praktyk w wymiarze 160 godzin. Kurs realizuje nową podstawę programową oraz posiada certyfikat ISO. Jednostka, jaką jest Zespół Szkół KKZ jest wpisana do ewidencji placówek oświatowych, co potwierdza wysoką jakość kształcenia oraz efektywność nauki.

Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest posiadanie wykształcenia podstawowego oraz ukończenie 18 roku życia, a opłaty za kurs można rozłożyć na wniosek uczestnika na raty. Naukę w kursie można rozpocząć już po uiszczeniu pierwszej wpłaty, która wynosi 50% kosztów całego kursu. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda zainteresowana osoba może skorzystać z oferty kursu i zdobyć niezbędne w zawodzie kwalifikacje. Zadowolone opinie absolwentów potwierdzają fakt, że szkolenie odbywa się w sposób bardzo profesjonalny oraz korzystny dla wszystkich uczestników.