Kurs elektromechanik pojazdów samochodowych MG.12 Wrocław

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz na stronie: https://kkz.edu.pl/kursy/231/elektromechanik-pojazdow-samochodowych-741203-kurs-kwalifikacyjny-zawodowy-mg12/src-BlogWrocław

Branża motoryzacyjna jest najbardziej popularną branżą, w której o pracę mogą ubiegać się wykwalifikowani elektromechanicy. To niezwykle stabilna i przyszłościowa i co bardzo ważne – opłacalna ścieżka zawodowa dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w elektromechanice pojazdowej. Wysokość zarobków zależy przede wszystkim od posiadanych doświadczeń i umiejętności. Bardzo istotne jest to, że na polskim rynku pracy specjaliści pracujący w fabrykach motoryzacyjnych zarabiają znacznie lepiej niż koledzy z branży na stacjach diagnostycznych lub warsztatach samochodowych. W Polsce występuje duży popyt na elektromechaników, a wysoka konkurencyjność sprawia, że konieczne jest ciągłe dokształcanie się i pogłębianie wiedzy.

W tym celu Zespół Szkół KKZ postanowił rozpocząć prace nad innowacyjną formą kształcenia, która sprawiłaby, że podwyższenie swoich kwalifikacji jest możliwe w niedługim czasie. W ten sposób po trwających kilka miesięcy pracach powstała e-learningowa platforma zawierająca internetowy kurs elektromechanika pojazdów samochodowych będącego zgodnym z podstawą programową Kurs MG.12. To zupełna nowość na rynku, która gwarantuje możliwość nauki o dowolnej porze, w dowolnym miejscu. Nie ma nic bardziej komfortowego niż edukacja we własnym fotelu. Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, martwić się o zakwaterowanie lub wyżywienie. Zasiadanie do nauki w momencie, kiedy ma się na to czas jest bardziej efektywne, a informacje zostaną w lepszym stopniu utrwalone. Działania Szkół KKZ są w pełni akceptowalne przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a usługi są świadczone na poziomie certyfikatów ISO. Wspomniana instytucja ma uprawnienia na poziomie szkół publicznych, co podkreśla jej renomę. Także dokumenty świadczące o zakończonym szkoleniu są drukowane na tych samych szablonach, co w przypadku edukacji odbywającej się stacjonarnie. To wszystko sprawia, że osoby, które nie znalazły czasu, aby wziąć udział w kursie na elektromechanika pojazdów samochodowych odbywającym się we Wrocławiu, teraz mogą wszystkie zaległości nadrobić. Wystarczy jedynie zarejestrować się do platformy.

Platforma edukacyjna stworzona przez Zespół Szkół KKZ jest wyposażona w zawsze aktualne materiały, które zostały podzielone na jednostki tematyczne, dzięki czemu rytm nauki jest bardziej przyswajalny przez uczestnika kursu. W ten sposób wolne wakaty zostaną uzupełnione o doświadczonych i wykwalifikowanych elektromechaników pojazdów samochodowych. Warto zainwestować w ten internetowy kurs, nie tylko za sprawą atrakcyjnej ceny, ale przede wszystkim szansy jaką otwiera. W najbliższej przyszłości rynek może zostać zapełniony.